Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Sprzedaży ds. Sieci Sklepów Detalicznych

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4149 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Engineering & Technology specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych.

Naszym klientem jest polska sieć sklepów działająca w branży podłóg, drzwi oraz elementów wyposażenia wnętrz.

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Przygotowywanie budżetu i planu marketingowego (sprzedaż, marża, koszty)
  • Zarządzanie siecią sklepów (sprzedaż, organizacja, administracja etc.)
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu poszczególnych placowek handlowch oraz poziom ich rentowności,
  • Rozwój sieci poprzez otwieranie nowych oddziałów,
  • Dbanie o konkurencyjność i atrakcyjność oferty handlowej i serwisowej,
  • Ustalanie polityki cenowej,
  • Zarządzanie zespołem i rozliczanie pracowników działu z powierzonych zadań, przeprowadzanie ocen okresowych,
  • Przygotowywanie motywacyjnego systemu wynagrodzeń
  • Rozwój współpracy z architektami i projektantami wnętrz,
  • Prowadzenie polityki magazynowej podległych placówek,

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedaży detalicznej w branżach wyposażenia wnetrz, budowlanej, sanitarnej etc.
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoko rozwinięte kompetetencje związane z zarządzaniem pracownikami, szczególnie w zakresie egzekwowania celów i motywowania,
  • Ambicja i konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • Mile widziana znajomość rynku projektantów wnetrz i architektów,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.