Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Działu Exportu

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: zarządzanie Działem Exportu; efektywną realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez Dział Exportu; tworzenie, realizowanie oraz koordynowanie strategii biznesowej skoncentrowanej na rozwoju firmy i wynikach sprzedażowych; rozbudowę zespołów...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionu

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4014 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCGj, której marki są rozpoznawalne na całym świecie. Aktualnie, nasz Klient szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży a za ich pośrednictwem dużym zespołem sprzedaży na terenie Polski centralnej
  • planowanie i nadzorowanie promocji w celu zwiększenia sprzedaży produktów firmy oraz zapewnienia odpowiedniej wizualizacji i dostępności produktów na półce, standardów merchandisingowych, zatowarowania
  • realizacja i rozwijanie efektywnej dystrybucji produktów firmy w kanale detalicznym, hurtowym oraz sieci lokalnych
  • zarządzanie budżetem podległego regionu
  • coaching zespołu
  • zapewnienie wymaganego poziomu dostępności produktów oraz optymalizacja parametrów obsługi klienta

Wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • znajomość kanałów sprzedaży:hurt, detal, sieci lokalne
  • samodzielność, kreatywność, wysoki poziom zaanażowania w pracę
  • wykształcenie wyższe
  • dobra (pozwalająca na swobodna komunikację z przełożonym) znajomość języka angielskiego
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na zycie, karta Multisport) oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia  zawodowego.