Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dyrektor Regionalny, | Kierownik Regionalny, | Doradca Biznesowy

Protecta Finance Sp zoo
mazowieckie, Płock, Sierpc, Gostynin, Ciechanów, Przasnysz, Pułtusk
praca stacjonarna
5393 dni temu

Ogłoszenie numer: 77675, z dnia 2009-10-09

Protecta Finance jest niezależnym doradcą finansowym i ubezpieczeniowym, partnerem wiodących instytucji finansowych w Polsce i Europie. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń, kredytów, leasingu, faktoringu, dotacji z UE, windykacji należności oraz zarządzania wolnymi środkami finansowymi. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska

Dyrektor Regionalny,
Kierownik Regionalny,
Doradca Biznesowy

Miejsce pracy: mazowieckie, Płock, Sierpc, Gostynin, Ciechanów, Przasnysz, Pułtusk

Opis stanowiska

Brak czasu to częsty problem naszych Klientów, dlatego nasze działania cechuje duża elastyczność. Bardzo duża liczba naszych klientów wymaga stałej obsługi. Dlatego pracując w Protecta Finance nie musisz szukać nowych klientów.

Wymagania

  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

Oferujemy

  • bazę danych Klientów firmy do obsługi !!
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • bogaty program bezpłatnych szkoleń z dziedziny sprzedaży, finansów i bankowości,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu za zrealizowane zadania,
  • profesjonalne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,