Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Rawicz
Dyrektor Produkcji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Rawicz
praca stacjonarna
6305 dni temu

Ogłoszenie numer: 31509, z dnia 2007-07-17

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży opakowań.

Miejsce pracy: Rawicz

Nr Ref.: DPR/2606/07

Opis stanowiska

- Zapewnienie pełnej ciągłości i realizacji procesu produkcyjnego; - Wdrażanie procesów jakościowych w firmie; - Zapewnienie wysokiej jakości produktów przy minimalnym nakładzie produkcyjnym; - Planowanie i nadzór nad wykonywaniem okresowych przeglądów maszyn; - Nadzorowanie pracy kierowników działów; - Organizacja i nadzór pracy podległych pracowników.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik, inżynier budowy maszyn lub pokrewne); - Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji lub Zastępcy w branży tektury falistej; - Umiejętność organizacji procesów produkcyjnych; - Znajomość języka obcego (j. angielski lub j. francuski); - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office); - Komunikatywność i dyspozycyjność; - Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy

- Zatrudnienie w stabilnej prężnie działającej firmie; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Narzędzia niezbędne do pracy (mieszkanie służbowe ,samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy); - Atrakcyjne szkolenia.