Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Dyrektor Produkcji

Sedlak & Sedlak
podkarpackie, woj. śląskie
praca stacjonarna
5071 dni temu

Ogłoszenie numer: 121809, z dnia 2010-11-08

Naszym Klientem jest polska firma produkcyjna z branży spożywczej zlokalizowana w województwie śląskim. Zatrudnia ponad 300 pracowników i znana jest z wysokiej jakości swoich wyrobów. W związku z reorganizacją firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie, woj. śląskie

Nr Ref.: 49/10

Opis stanowiska

- kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym - udział w procesie rozbudowy zakładu - nadzór nad optymalizacją procesu produkcji - kalkulacja i optymalizacja wydajności, produktywności o kosztów produkcji - harmonogramowanie produkcji - nadzór nad jakością wytwarzanych produktów - koordynowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego (powyżej 250 osób) - wprowadzanie nowych i modernizacja istniejących rozwiązań technologicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - przynajmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją - praktyka w zarządzaniu zespołami powyżej 150 osób - doświadczenie w przeprowadzaniu reorganizacji produkcji - znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją - umiejętność rozliczania kosztów produkcji i kontrolowania reżimów technologicznych - mile widziana znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży spożywczej - umiejętność myślenia i planowania strategicznego - bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne - rozwinięte kompetencje menedżerskie - inicjatywa, samodzielność - zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata wynagrodzenie na poziomie 12 000 – 18 000 PLN brutto