Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor Placówki Bankowej

LUKAS Bank SA
dolnośląskie, placówka bankowa - Jelenia Góra
praca stacjonarna
4889 dni temu
topp2.jpg

LUKAS Bank to bank detaliczny, budujący długoterminowe relacje z klientami, których podstawą jest profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Zatrudniamy ponad 5 tys. pracowników. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuska grupa finansowa Crédit Agricole, która działa na terenie 70 krajów i zatrudnia ponad 160 tys. osób. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Symb. ref.: DPB/02/JGp
Miejsce pracy: placówka bankowa - Jelenia Góra
PROFIL KANDYDATA:
  • min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w obszarze finansów
  • min. trzyletnie doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość branży finansowej i specyfiki produktów bankowych
  • umiejętność zarządzania procesem sprzedaży
  • umiejętności zarządzania ludźmi
  • sukcesy w pozyskiwaniu klientów
  • orientacja na zadania, dążenie do realizacji celów sprzedażowych
GŁÓWNE ZADANIA:
  • osiąganie celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • budowanie i rozwój efektywnego zespołu sprzedażowego
  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
  • odpowiedzialność za wyniki kontroli wewnętrznych
OFERUJEMY:
  • system szkoleń i coachingów rozwijających umiejętności menadżerskie
  • klarowny system motywacyjny i brak ograniczeń w wysokości wynagrodzeń
  • udział w rozwojowych projektach wewnętrznych, możliwości awansu
  • dodatkowe świadczenia socjalne (opieka medyczna, zajęcia sportowe)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUKAS Bank SA dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."
bottom1.jpg