Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Pionu Rusztowania i Dźwigi

Agencja Konsultingowa Sedlak & Sedlak
Warszawa
praca stacjonarna
4516 dni temu

Jest wiele firm doradztwa personalnego, ale tylko my... ...działamy od 1990 roku i jesteśmy najstarszą polską firmą doradztwa personalnego. To my byliśmy pionierami wdrażającymi w Polsce standardy zarządzania kapitałem ludzkim. To my w 1991 roku zainicjowaliśmy powstanie popularnej serii wydawniczej "Biblioteka Menedżera" specjalizującej się, między innymi, w dziedzinie HR. To my w 1997 roku jako pierwsza polska firma wykorzystując własną metodologię, wydaliśmy raport na temat wynagrodzeń. To my jesteśmy pierwszą polską firmą, która uruchomiła tematyczny portal poświęcony wynagrodzeniom. Dzięki takim działaniom zdobywamy coraz większe uznanie Klientów, a w wielu przypadkach nasze rozwiązania stały się wzorem naśladowanym przez innych.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 12/12, Warszawa
Zadania:
  • zarządzanie podległym  zespołem (ponad 100 osób)
  • realizacja celów finansowych Pionu
  • prowadzenie polityki kadrowej w zarządzanym Pionie
  • nadzór nad majątkiem spółki w ramach podległego Pionu
  • prowadzenia gospodarki magazynowej
  • nadzór nad właściwym sporządzaniem dokumentacji zapewniającej bezpieczeństwo obrotu gospodarczego oraz dokumentacji technicznej
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • nadzór i optymalizacja kosztów w celu zapewnienia zakładanego poziomu rentowności
  • kreowanie polityki cenowej i rabatowej
  • określanie planów rozwoju rynku oraz produktu w zarządzanym pionie w oparciu o ustalony budżet
Wymagania:
  • wyższe techniczne (preferowane w zakresie budownictwa, energetyki)
  • mile widziane dodatkowe wykształcenie ekonomiczne lub menedżerskie
  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego
  • minimum 3 lata stażu w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej lub przemysłowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (powyżej 50 osób)
  • mile widziana znajomość branży rusztowań
  • wskazana ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego
  • praktyczna wiedza w zakresie podstaw prawa pracy oraz prawa handlowego
  • wiedza z zakresu finansów i analizy finansowej
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet medyczny
  • pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.