Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Personalny

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4009 dni temu

Nasz klient, międzynarodowa firma z branży IT oferująca nowoczesne rozwiązania HW i SW między innymi dla sektora bankowego, finansowego i telekomunikacyjnego poszukuje, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: DP/10/13

Opis stanowiska:
  • Aktywne wsparcie kierownictwa firmy w Polsce w zakresie kompleksowego zarządzania personelem.
  • Realizacji strategii przyjętej polityki personalnej firmy.
  • Przygotowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, narzędzi i procedur związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.
  • Nadzór nad administracją personalną w oparciu o polskie regulacje prawne.
  • Kierowanie pionem personalnym obejmujące zwłaszcza: ewidencję zatrudnienia, kierowanie pionem zasobów, rekrutację i selekcję pracowników.
Od kandydatów wymagamy:
  • Doświadczenia w kierowaniu działem personalnym w dużych organizacjach (międzynarodowych).
  • Wiedzy z zakresu prawa pracy, prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej, restrukturyzacji projektów, zarządzania kosztami.
  • Doświadczenia w kierowaniu rekrutacją i selekcją pracowników.
  • Dobrej, praktycznej znajomość zarówno miękkich jak i twardych aspektów HR.
  • Szczególnie ważnym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku HR Managera w call center lub firmie outsourcingowej.
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.
  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”