Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gostyń
Dyrektor Personalny

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gostyń, okolice Gostynia
praca stacjonarna
6469 dni temu

Ogłoszenie numer: 26057, z dnia 2007-02-02

Naszym Klientem jest Polski oddział międzynarodowego holdingu szczycący się ponad 130-letnią tradycją. Firma jest jednym z największych europejskich producentów świeczek. Ma znaczący udział na rynku europejskim, a szczególnie dominującą rolę na rynku holenderskim i niemieckim. Firma zatrudnia obecnie około 1000 pracowników.

Miejsce pracy: Gostyń, okolice Gostynia

Nr Ref.: MPB/1101/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - koordynowanie zagadnień dotyczących rekrutacji, poziomu zatrudnienia, rozwoju kompetencji pracowników, wynagrodzeń, administracji kadrowej i BHP - prowadzenie projektów związanych z zatrudnieniem pracowników czasowych; - współtworzenie polityki personalnej w zakresie zarządzania pracownikami produkcyjnymi, oceny pracowniczej, rekrutacji; - rozwój narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi takich jak: system ocen pracowniczych, motywowania, wspieranie pracowników działu kadr fachową wiedzą nt. najlepszych rozwiązań dotyczących zagadnień związanych z zawieraniem i rozwiązywaniem umów, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów administracji kadrowej; - kontrola pracy pracowników działu kadr i administracji, służb BHP i bezpieczeństwa (w sumie ok. 20 osób).

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe i dysponujących: - minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy w dziale personalnym na stanowisku kierowniczym (preferowane w firmie produkcyjnej); - dobrą znajomością zagadnień prawa pracy; - znajomością j. angielskiego w stopniu minimum dobrym; - doświadczeniem z zakresu wdrażania narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi. Preferujemy osoby charakteryzujące się dużą kreatywnością, inicjatywą, energią i nieprzeciętnymi zdolnościami komunikacyjnymi, oraz predyspozycjami menedżerskimi.

Oferujemy

- umowę o pracę; - atrakcyjne warunki finansowe; - możliwość pracy w międzynarodowym środowisku; - w dalszej perspektywie rozwój zakresu samodzielności i odpowiedzialności odpowiednio do kompetencji; - wsparcie w przypadku konieczności relokacji.