Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

X-press Couriers Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3676 dni temu

Ogłoszenie numer: 470015, z dnia 2014-06-23

X-press Couriers to firma z tradycjami, która swoją siłę zbudowała w oparciu o przesyłki lokalne stając się liderem w segmencie przesyłek miejskich. Jesteśmy także właścicielem największej w Polsce sieci butików pocztowych X-Store, świadczących usługi skierowane zarówno do segmentu B2B jak i B2C.

Jako Partner Biznesowy oraz Pracodawca jesteśmy firmą, na której można polegać. Przekonały się o tym największe  firmy i instytucje finansowe na rynku Polskim, oraz małe, prężnie rozwijające się firmy.

Ze względu na szeroką ekspansję sieci X-Store oraz X-press Couriers w sektorze usług kurierskich, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dynamiczny rozwój usług kurierskich, optymalizacja procesów operacyjnych to główne cele osoby podejmującej się przyjęcia stanowiska Dyrektora Operacyjnego.

Ofertę kierujemy do osób ambitnych, nastawionych na realizację celów firmowych.

Praca związana jest z szeroko pojętym zarządzaniem kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników zatrudnionych w działach: logistyki, obsługi klienta, handlowym oraz księgowym.

Wymagania

  • minimum 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w firmie kurierskiej, w sektorze logistycznym,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania dużym zespołem pracowników (ocena efektywności pracy, systemy motywacyjne),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość rynku usług kurierskich,
  • znajomość zagadnień finansowych, budżetowania oraz podstaw prawa pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • wysokie zdolności organizatorskie, samodzielność,
  • dyscyplina i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do podjęcia współpracy z firmą w ramach kontraktu menadżerskiego.

Oferujemy

  • pełne wyzwań, samodzielne stanowisko w korporacji o ugruntowanej pozycji,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących warsztat pracy,
  • wynagrodzenie stałe uzupełnione elementami motywacyjnymi,
  • niezbędne narzędzia pracy