Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

ASTEK Polska
Warszawa
praca stacjonarna
1267 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Lokalizacja: Aktualnie 100% zdalnie, później powrót do biura w Warszawie

Zakres obowiązków:
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach przedsprzedażowych i/lub warsztatach sprzedażowych z klientami Zleceniodawcy
  • Współodpowiedzialność za procesy sprzedażowe w obszarze oraz współtworzenie budżetu i planu biznesowego
  • Zarządzanie procesem ofertowym (tworzenie ofert w tym dla oddziałów globalnie oraz wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu ASTEK Polska odpowiedzialnych za przygotowywanie ofert)
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z realizacją obowiązków oraz realizacja zadań związanych z przygotowaniem i/lub prezentacją ofert zgodnie ze standardami Zleceniodawcy
  • Utrzymywanie relacji z klientami w ramach realizacji usług i projektów, wsparcie działu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów i rozwijania relacji z nimi
  • Współpraca z kluczowymi klientem w celu badania potrzeb, proponowania nowych rozwiązań, a także ulepszania już funkcjonujących procesów w ramach bieżących i przyszłych projektów
  • Zarządzanie podległymi strukturami technicznymi oraz tworzenie nowych struktur i zespołów
  • Utrzymanie relacji z konsultantami, zarządzanie ścieżkami karier
  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym
  • Monitorowanie jakości pracy konsultantów oraz wskaźników jakościowych dedykowanych zespołów informatycznych
  • Informowanie Zleceniodawcy o ryzykach i problemach dot. konsultantów i klientów, które mogą mieć wpływ na wyniki firmy
  • Definiowanie strategii technologicznych poprzez wybór i zawieranie partnerstw
Wymagania:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT na stanowiskach kierowniczych i managerskich
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na styku biznesu i technologii w bezpośredniej współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Doświadczenie i wiedza z obszaru zarządzania projektami informatycznymi w oparciu o najlepsze praktyki oraz zrozumienie technicznych aspektów usług IT
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie świadczenia usług IT (ITIL) oraz praktyczna znajomość metodyk zwinnych (Agile) – certyfikaty potwierdzające będą stanowiły dodatkowy atut
  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek informatyka
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających się priorytetów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Elastyczność oraz doświadczenie w zarządzaniu wieloma zadaniami o wysokim priorytecie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej, opiekę stomatologiczną, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Sekcję sportową
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci