Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
DYREKTOR OPERACYJNY

IPK sp. z o.o.
podlaskie, pomorskie
praca stacjonarna
4954 dni temu

Nasz Klient, międzynarodowy producent i dostawca kreatywnych rozwiązań dla produktów spożywczych z sektora FMCG, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: DO/02/2011/praca

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za prawidłowe działanie pionu logistyki magazynowej
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych usprawniających przepływ surowców i materiałów
  • Realizacja nowych inwestycji
  • Nadzór nad infrastrukturą
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych
  • Nadzorowanie rozliczeń finansowych Spółki w podległym obszarze
  • Analiza i optymalizacja kosztowa i jakościowa procesów
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Przygotowywanie i realizacja strategii rozwoju

Oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji i wdrażaniu rozwiązań systemowych w firmie produkcyjnej (najlepiej FMCG)
  • Umiejętność zarządzania procesami i projektami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami
  • Umiejętność współpracy z partnerami biznesowymi
  • Wysoka kultury osobista i etyka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm związanych z bezpieczeństwem żywności

Oferujemy:
  • Bardzo dobre wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przedsiębiorstwie będącym niekwestionowanym liderem w swojej branży
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza woj. pomorskiego

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656