Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Dyrektor Operacyjny Gliwice
Dyrektor operacyjny w zakresie logistyki magazynowej

Personnel International BPO Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
2965 dni temu

Ogłoszenie numer: 1282283, z dnia 2016-09-05

Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • realizacja strategii firmy

  • zarządzanie operacyjne kontraktami na terenie całej Polski

  • wdrażanie i doskonalenie nowoczesnych systemów organizacji logistyki

  • zlecanie zadań podległemu zespołowi i nadzorowanie ich wykonania

  • analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów

  • opracowywanie planów rozwoju firmy

  • nadzorowanie realizacji budżetu działu sprzedaży i marketingu

  • opracowywanie wstępnych planów inwestycyjnych

  • udział w rekrutacji nowych pracowników

  • sprawowanie nadzoru nad procedurami kontroli jakości, zasad bhp i ppoż.

  • współpraca z dyrektorem generalnym w zakresie realizacji podstawowych zadań

  • współpraca z dyrektorami działów w zakresie poprawy efektywności

Wymagania

  • kierowanie zespołem

  • myślenie strategiczne

  • podejmowanie samodzielnych decyzji, analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów

  • dobra organizacja pracy własnej

  • konsekwencja, skuteczność w działaniu i osiąganiu celów

  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu

  • budowanie dobrych relacji z ludźmi

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania i kierowania zasobami ludzkimi oraz samodzielnej realizacji projektów,

  • praktyka we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji logistyki,

  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość i nieposzlakowana opinia,

  • bardzo dobre umiejętności managerskie i interpersonalne,

  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,

  • atrakcyjny system prowizyjny,

  • narzędzia: samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop