Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Oddziału

Promore
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruń Nr. ref.: DO/12/BYD/wpisz miasto
praca stacjonarna
4618 dni temu

Dla naszego Klienta, niezależnej firmy z branży doradztwa finansowego specjalizującej się w usługach kredytowych i inwestycyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz, Toruń Nr. ref.: DO/12/BYD/wpisz miasto

Zadania:
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych oddziału
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta
  • Kształtowanie trwałych relacji z Klientami
  • Aktywne uczestnictwo w rekrutacji
  • Koordynowanie procesu sprzedaży produktów finansowych
  • Dbanie o rozwój i szkolenia podległego zespołu
Wymagania:
  • Doświadczenia w zarządzaniu branża finansowa (mile widziane w Banku )
  • Dobrej znajomości branży finansowej, kredytów hipotecznych lub produktów inwestycyjnych
  • Umiejętności identyfikacji potrzeb klientów
  • Samodzielności, operatywności, kreatywności w myśleniu i działaniu, zaangażowania
  • Umiejętności budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu
  • Dyspozycyjność – spotkania rekrutacyjne odbędą się w centrali firmy w Warszawie
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Umowę o pracę + kontrakt menedżerski
  • Laptop, internet bezprzewodowy, telefon komórkowy
  • Możliwość otrzymania pakietów: medycznego i sportowo-rekreacyjnego