Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Dyrektor Operacyjny Gdynia
Dyrektor Oddziału Operacyjnego

Bank BGŻ
Gdynia
praca stacjonarna
4006 dni temu

Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: BGZ04282

Zakres zadań:
  • nadzorowanie i kierowanie pracą Mikroregionu
  • zarządzanie sprzedażą, inicjowanie i koordynowanie działań zmierzających do pozyskania nowych i utrzymania obecnych klientów
  • wyznaczanie podległym pracownikom indywidualnych zadań i monitorowanie ich wykonania
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi klienta, planowanie, organizowanie i uczestnictwo w działaniach promujących dobry wizerunek Banku na terenie działania Mikroregionu
  • zapewnienie przestrzegania obowiązujących przepisów prawa pracy oraz uregulowań wewnętrznych Banku, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem ochrony placówki bankowej
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, ekonomia, prawo, zarządzanie
  • minimum 8 - letniego doświadczenia w pracy w bankowości, w tym minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym
  • znajomości prawa bankowego oraz analizy ekonomiczno-finansowej
  • umiejętności z zakresu negocjacji i technik sprzedaży, zdolności menedżerskich, znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • system rozwoju zawodowego dla pracowników – Indywidualny Plan Rozwoju
  • Program Rozwoju Potencjału „Prestiż”,
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • świadczenia socjalne: m.in.: opiekę medyczną oraz pakiet sportowo - rekreacyjny
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank BGŻ z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.