Najnowsze oferty pracy

  • People and Culture Director

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca hybrydowa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    24 godz.
    About the department The local People & Culture team consists of 17 great colleagues providing a variety of HR services, Business Partnering and administration support to the whole CPBC organization. Our scope covers wide HR expertise, Talent Acquisition & Management, EB, Learning & Development,...
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce Dyrektor ds. Personalnych Kielce
Dyrektor Obszaru HR Grupy Kapitałowej VIVE

Vive Textilie Recycling Sp. z o.o.
Kielce
praca stacjonarna
3678 dni temu

Ogłoszenie numer: 482782, z dnia 2014-07-21

I TY możesz dołączyć do lidera - zespołu VIVE

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 50/VPC/2014

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi w celu zapewnienia efektywności funkcjonowania organizacji, pozyskania, utrzymania i rozwoju zasobów ludzkich firmy,
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie i wdrożenie wartościowania stanowisk,
  • Tworzenie i rozwój polityki personalnej mającej na celu jak najlepsze dostosowanie rozwiązań rynkowych do potrzeb firmy w obszarze utrzymania i rozwoju personelu,
  • Tworzenie programów szkoleń i rozwoju,
  • Odpowiedzialność za politykę komunikacji wewnętrznej w grupie, w tym wdrożenia zasad i standardów oraz efektywną koordynację komunikacji wewnątrz grupy,
  • Doradztwo w obszarze rozwoju struktury firmy, oraz związane z tym odpowiednie działania komunikacyjne dla pracowników firmy oraz Zarządów Spółek,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację strategicznych rekomendacji dla Zarządu w obszarze polityki personalnej firmy,
  • Zarządzanie, rozwój i organizacja pracy Działu HR,
  • Rozwój zasobów ludzkich poprzez systemy motywacyjne,
  • Odpowiedzialność za politykę personalną, kadrową, systemy wynagradzania, czas pracy i regulaminy wewnętrzne,
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych i zewnętrznych regulacji prawnych,
  • Nadzór nad procesem planowania i kontroli kosztów personalnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w reorganizacji funkcji personalnej oraz wsparciu Zarządu w programach restrukturyzacji,
  • Doświadczenie i dobra znajomość zarówno „twardego”, jak i „miękkiego” HR,
  • Doświadczenie jako HR Business Partner – tworzenie strategii i programów HR dla potrzeb biznesu i menedżerów liniowych,
  • Dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji w zakresie prawa pracy,
  • Znajomość metodologii wartościowania stanowisk,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Kompetencje

  • Zdolności przywódcze,
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym szczególnie na poziomie Zarządu,
  • Dojrzała, silna osobowość,
  • Umiejętność strategicznego myślenia,
  • Zaangażowanie, samodyscyplina, elastyczność, kreatywność.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • Udział w projektach HR,
  • Niezbędne narzędzia pracy.