Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Obszaru Biznesowego Szkolenia

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
4559 dni temu

Unizeto Technologies S.A. jest wieloprofilową firmą z sektora IT. Zajmujemy się m.in: projektowaniem i integracją systemów, jak również tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług IT.

Oferowane przez Spółkę rozwiązania i realizowane projekty integracyjne cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o wysokie bezpieczeństwo danych. Portfolio oferowanych rozwiązań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z każdej części rynku – od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i służby zdrowia, po klientów biznesowych i indywidualnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
  • koordynowanie i zarządzanie pracą podległego Zespołu, a w szczególności dbałość o optymalne
  • wykorzystanie zasobów do realizowanych projektów
  • budowa krótko- i długoterminowych planów biznesowych dla obszaru biznesowego i zarządzanie ich realizacją poprzez:
    • opracowywanie budżetów sprzedaży
    • osiąganie zakładanych wyników sprzedaży
    • osiąganie założonego poziomu efektywności procesów i projektów
    • zarządzanie wytwarzaniem produktów i usług obszaru biznesowego
    • powiązanie celów i strategii obszaru biznesowego z celami i strategią firmy
    • utrzymywanie dyscypliny finansowej
  • nadzorowanie procesów i projektów realizowanych w ramach obszaru biznesowego oraz dbałość o wysoki poziom świadczonych usług
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i operacyjnym
  • zarządzanie marketingiem, promocją, PR oraz uczestnictwo w zarządzaniu marką dla portfela produktów obszaru biznesowego
  • uczestnictwo w zarządzaniu relacjami z klientami oraz reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
  • prowadzenie aktywnych działań zmierzających do pozyskania projektów oraz wspieranie sprzedaży, w tym ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż w firmie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • preferowane 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze usług szkoleniowych
  • znajomość obszaru szkoleniowego, a w szczególności:
    • doskonała znajomość rynku szkoleń w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem szkoleń dla administracji państwowej
    • doświadczenie w tworzeniu i ocenie wniosków o dofinansowanie
    • znajomość specyfiki projektów szkoleniowych dofinansowywanych z funduszy UE
    • umiejętność dostosowania oferty szkoleniowej do aktualnych potrzeb rynku
    • umiejętność pozyskiwania i współpracy z partnerami szkoleniowymi
  • wysoka orientacja na wyniki
  • umiejętność współpracy z klientami, kanałami sprzedaży i innymi obszarami biznesowymi firmy
  • zdolność do analizy danych finansowych oraz do podejmowania decyzji na podstawie danych analitycznych
  • ogólna wiedza na temat przepisów prawa, a w szczególności w kwestiach dotyczących Obszaru Biznesowego Szkolenia
  • doświadczenie związane z prowadzeniem projektów (sprzedaż lub realizacja)
  • umiejętność efektywnej komunikacji ze wszystkimi członkami organizacji bez względu na ich stanowisko w strukturze organizacyjnej firmy oraz z klientami i dostawcami usług
  • zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
Oferujemy:
  • pracę w firmie o solidnej pozycji rynkowej, otwartej na zmiany, nagradzanej m.in. za osiągane wyniki i innowacyjność
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • służbowy samochód, notebook, telefon.