Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Dyrektor Operacyjny Szczecin
Dyrektor Obszaru Biznesowego Fabryka Oprogramowania

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
3855 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT, zajmującą się m. in.: projektowaniem i integracją systemów, jak również tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: DOBFO/XII/FO/SZ
Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wytwórczym (programiści, analitycy, architekci) w czasie całego cyklu projektowego i wdrożeń
  • doświadczenie w organizacji produkcji oprogramowania „pudełkowego” oraz znajomość zasad jego licencjonowania i dostarczania
  • doświadczenie związane z prowadzeniem projektów zgodnie z formalnymi metodykami projektowymi
  • doświadczenie w programowaniu
  • doświadczenie w ustalaniu wymagań i specyfikacji funkcjonalnej oraz ich dokumentowaniu
  • znajomość narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz optymalizacji procesów wytwórczych
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach (Cloud computing, SaaS, rozwiązania mobilne)
  • wysoka orientacja na wyniki
  • umiejętność współpracy z Klientem, kanałami sprzedaży i innymi obszarami biznesowymi firmy
  • zdolność do analizy danych finansowych oraz podejmowania decyzji na podstawie danych analitycznych
  • umiejętność efektywnej komunikacji ze wszystkimi członkami organizacji, Klientami, dostawcami usług
Główne zadania do realizacji:
  • jednoosobowa odpowiedzialność za rachunek zysków i strat (wynik finansowy) swojej jednostki
  • koordynowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu, a w szczególności dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów do realizowanych projektów
  • budowa krótko- i długoterminowych planów biznesowych dla obszaru biznesowego i zarządzanie ich realizacją przez:
    • opracowywanie budżetów sprzedaży
    • osiąganie zakładanych wyników sprzedaży
    • osiąganie założonego poziomu efektywności procesów i projektów
    • zarządzanie wytwarzaniem produktów i usług obszaru biznesowego
    • powiązanie celów i strategii obszaru biznesowego z celami i strategią firmy
    • utrzymanie dyscypliny finansowej
  • nadzorowanie procesów i projektów realizowanych w ramach obszaru biznesowego oraz dbałość o wysoki poziom świadczonych usług
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i operacyjnym
  • zarządzanie marketingiem, promocją PR oraz uczestnictwo w zarządzaniu marką dla portfela produktów obszaru biznesowego
  • uczestnictwo w zarządzaniu relacjami z Klientami oraz reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
  • prowadzenie aktywnych działań zmierzających do pozyskania projektów oraz wspieranie sprzedaży, w tym ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż w firmie
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w środowisku otwartym na zmiany
  • służbowy samochód, notebook, telefon
  • opiekę medyczną