Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworze
Dyrektor obiektu

Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji sp. z o.o.
Jaworze
praca stacjonarna
5935 dni temu

Ogłoszenie numer: 44158, z dnia 2008-05-16

Villa Barbara świadczy usługi w zakresie noclegowo-gastronomicznym, sanatoryjnym i rehabilitacyjnym

Miejsce pracy: Jaworze

Opis stanowiska

  • sprawne i kompetentne zarządzanie kompleksem gastronomiczno-noclegowym
  • nadzorowanie pracy podległego personelu, szkolenia pracowników
  • kreowanie reklamy i promocji obiektu
  • pozyskiwanie gości dla obiektu
  • bieżąca dbałość o budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • realizowanie założonych rezultatów finansowych, kontrola wybranych kategorii kosztowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży turystyczno-hotelowej
  • znajomość zasad pracy oraz obiegu dokumentów w obiektach hotelarskich
  • dyspozycyjność i gotowość pracy w godzinach popołudniowych i nocnych
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

  • prestiżową, ciekawą i kreatywną pracę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku