Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    2 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Marketingu

HRK
mazowieckie
praca stacjonarna
4036 dni temu

Nasz klient, firma związana z sektorem  mediów, posiadająca silną i ugruntowaną pozycję rynkową poszukuje najlepszego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola realizacji strategii marketingowej firmy,
  • tworzenie, wdrażanie i nadzór nad realizacją zaplanowanych działań promocyjnych i marketingowych,
  • monitoring satysfakcji Klientów, w oparciu o wyniki przygotowywanie stosownych rekomendacji,
  • stały monitoring rynku,
  • tworzenie budżetu i zarządzanie kosztami Działu Marketingu w porozumieniu z Zarządem,
  • umiejętność samodzielnego przewidywania zdarzeń rynkowych,
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży  wspierająca wzrost sprzedaży usług,
  • przygotowywanie materiałów wspierających działania sprzedażowe,
  • przygotowywanie procedur i nadzór na ich wdrażaniem wewnątrz Działu Marketingu,
  • rekrutacja i wdrażanie nowych współpracowników Działu,
  • tworzenie i wdrażanie programów szkoleniowych dla Działu Sprzedaży,
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami wspierającymi zadania marketingowe.

Wymagania i doświadczenie zawodowe:

  • co najmniej pięć lat doświadczenia w samodzielnym kierowaniu Działem Marketingu,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej potwierdzone konkretnymi sukcesami,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem,
  • znajomość rynku reklamy i mediów nie jest wymagana ale może być pomocna,
  • doskonała komunikatywność,
  • bardzo dobre umiejętności i zdolności analityczne,
  • doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania i motywowania zespołu,
  • zdolności organizacyjne i samodyscyplina w realizacji wyznaczonych zadań,
  • biegła w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera i programów jak Word, Excel, Powerpoint.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,
  • wysokie standardy współpracy oparte na partnerstwie,
  • pakiet medyczny.

CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem Dyrektor Marketingu prosimy przesyłać na adres:

wko33dm@hrk.pl

do dnia 02.09.2013r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.