Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Marketingu Produktowego / Product Marketing Director

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4684 dni temu

Nasz klient jest firma o zasięgu globalnym, obecna w 100 krajach świata na 5 kontynentach, wszechstronny specjalista oferujący kompletne rozwiązania transportowe dla swoich klientów.
W chwili obecnej, dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PMD-AS/11/11/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

•    planowanie i realizowanie długoterminowych procesów związanych z produktem (plan strategiczny, rozwój oferty, udział w ocenie ofert dla klientów);
•    rozwój produktów oraz przygotowywanie analiz dot. produktów, rynku i konkurencji;
•    prowadzenie wsparcia technicznego sprzedaży na szczeblu lokalnym;
•    zarządzanie zespołem;
•    współpraca z Działem Sprzedaży oraz Marketingu, raportowanie do Dyrektora Generalnego.

Oczekiwania:

•    wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
•    kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku product managera w branży technicznej lub motoryzacyjnej (ciężki sprzęt, maszyny budowlane, ciągniki, naczepy, samochody ciężarowe, części do samochodów ciężarowych);
•    mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive trucks;
•    doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami;
•    doświadczenie w opracowywaniu i realizacji planów wprowadzenia produktu na rynek;
•    doświadczenie w planowaniu strategii nowych produktów dla firmy;
•    wiedza z zakresu przebiegu procesu homologacji samochodów ciężarowych;
•    wysoko rozwinięte umiejętności strategicznego oraz analitycznego myślenia;
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656