Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dyrektor Kontraktu - infrastruktura

HRK S.A.
mazowieckie, Warszawa lub Katowice
praca stacjonarna
4190 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników na potrzeby przedsiębiorstw działających w budownictwie i nieruchomościach. Wspieramy także firmy produkujące materiały budowlane i dostarczające rozwiązania inżynieryjne oraz organizacje innych branż, w których występuje potrzeba zatrudnienia profesjonalistów z dziedziny budownictwa i nieruchomości.

HRK Real Estate & Construction jest częścią Grupy HRK. Wspólnie stanowimy jedną z największych organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce. Grupa HRK posiada oddziały w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Naszym klientem jest firma realizująca inwestycje w branży kolejowej, która w zwiazku z rozwojem stuktur, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor Kontraktu

Zadania:

  • Organizacja kontraktów oraz nadzór prac nad projektami infrastrukturalnymi
  • Dbałość o prowadzenie kontraktów zgodnie z harmonogramem
  • Reprezentowanie firmy wobec podmiotów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Koordynacja nad pozyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji projektu
  • Opracowywanie opisu przedmiotu do procedury przetargowej
  • Nadzór nad sporządzeniem harmonogramów przetargów
  • Monitorowanie realizacji projektu w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych działań z harmonogramem i warunkami umowy
  • Nadzór nad budżetem i finansami i kosztami inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, prawnicze lub ekonomiczne
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w zakresie realizacji dużych projektów infrastrukturalnych na stanowisku Dyrektora/Kierownika Kontraktu lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość procedur FIDIC
  • Znajomośc prawa budowlanego i ustawy Prowo Zamówień Publicznych
  • Dświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilna praca przy realizacji dżych projektów inwestycyjnych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego