Najnowsze oferty pracy

  • People and Culture Director

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca hybrydowa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    About the department The local People & Culture team consists of 17 great colleagues providing a variety of HR services, Business Partnering and administration support to the whole CPBC organization. Our scope covers wide HR expertise, Talent Acquisition & Management, EB, Learning & Development,...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor HR

Jobfinder
lubelskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
2787 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Obecnie dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z sektora Telecom - siedziba firmy: Trójmiasto, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor HR
Miejsce pracy: Trójmiasto
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za kreowanie i nadzorowanie polityki zarządzania personelem w firmie zatrudniającej ponad 2000 osób
  • Zarządzanie działami – HR, Rekrutacji & Employer Banding’u oraz Kadrowo-księgowym i Administracji
  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi i rozwiązań zmierzających do zmniejszenia poziomu fluktuacji i absencyjności oraz poprawy motywacji i warunków pracy
  • Zapewnienie sprawnej organizacji działu HR  i współpracy z pracownikami
  • Zarządzanie projektami  z obszaru HR (rozwój, zaangażowanie, oceny, Employer Branding)
  • Raportowanie wynków do Zarządu korporacji
  • Ścisła współpraca z szefami jednostek organizacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Psychologia, Prawo, Ekonomia) plus Szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy HR Dyrektora
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim w zakresie zarządzania personelem w dużych firmach
  • Bardzo dobre umiejętności poparte wymaganym doświadczeniem w zakresie samodzielnego kształtowania polityki zarządzania personelem, wprowadzania zmian warunków pracy i płacy dużych zespołów, znajomość narzędzi i metod wartościowania pracy, różnorodnych systemów wynagradzania i motywowania, doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz dobra znajomość zagadnień kadrowo-księgowych mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) i programów dedykowanych zespołom HR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1/C2.
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność, pełne zaangażowanie w realizacje przedsięwzięć
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność motywowania pracowników
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny