Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hotelu

Hotel Vega
Wrocław
praca stacjonarna
3306 dni temu

Ogłoszenie numer: 738464, z dnia 2015-06-29

Hotel Vega

Hotel Vega*** we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dyrektor hotelu będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie hotelem, realizację strategii sprzedażowej i cenowej, w celu osiągnięcia założonych celów.
Przestrzeganie standardów i zapewnienie najwyższej jakości usług.
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbałość o stan techniczny i wartość zasobów hotelu, organizację pracy i zarządzanie zespołem pracowników, optymalizacje kosztów działalności hotelu, oraz przygotowywanie bieżących i okresowych raportów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane hotelarstwo lub turystyka)
  • minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu hotelem
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania finansami hotelu
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji
  • umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu pracowników
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę na cały etat
  • dobre warunki wynagrodzenia