Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Hotelu

    Hotel Fryderyk Sp. z o.o.   Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk    praca stacjonarna
    dyrektor  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres Obowiązków: Kompleksowe zarządzanie operacyjne hotelem oraz nadzór nad wszystkimi działami, w tym recepcją, gastronomią i housekeepingiem. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i sprzedażowych mających na celu zwiększenie przychodów hotelu. Wdrażanie nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor hotelu

Talentica
opolskie
praca stacjonarna
3738 dni temu

Talentica, zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta z branży hotelarskiej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie
Nr Ref.: RRD/001/DB/P
Zadania:
  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie obiektu hotelowego
  • Koordynowanie i kierowanie pracą podległego zespołu pracowników (tworzenie zespołu)
  • Nadzór nad wszystkimi działami
  • Rekrutacja i selekcja personelu
  • Współpraca z Księgową oraz Zarządem
  • Planowanie i realizacja budżetu
  • Raportowanie miesięczne, kwartalne, roczne

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym,
  • Znajomość rynku usług hotelowych i turystycznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w obiekcie hotelowym
  • Biegła obsługa komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanym hotelu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922