Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Hotelu

    Hotel Fryderyk Sp. z o.o.   Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk    praca stacjonarna
    dyrektor  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres Obowiązków: Kompleksowe zarządzanie operacyjne hotelem oraz nadzór nad wszystkimi działami, w tym recepcją, gastronomią i housekeepingiem. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i sprzedażowych mających na celu zwiększenie przychodów hotelu. Wdrażanie nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hotelu

TPA Horwath
zachodniopomorskie, Kołobrzeg
praca stacjonarna
4055 dni temu

Raportując do Dyrektora Operacyjnego, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie 4* obiektem hotelowym.

Do zadań Dyrektora Hotelu będzie należało w szczególności:
  • kompleksowe operacyjne zarządzanie hotelem,
  • zarządzanie płynnością finansową hotelu, tworzenie, weryfikacja i kontrola realizacji budżetów finansowych, optymalizacja kosztów, bieżące raportowanie odchyleń kosztów działalności operacyjnej – analiza P&L,
  • realizacja strategii zapewniającej rozwój hotelu w jego funkcjach noclegowych/wypoczynkowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów pracy i przyjętych procedur,
  • zapewnienie wzrostu rentowności i wolumenu sprzedaży przez najwyższą jakość świadczonych usług,
  • ciągła optymalizacja procesów operacyjnych i zarządzanie kosztami, także w gastronomii,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • monitorowanie pozycji obiektu hotelowego na rynku,
  • realizowanie planów sprzedażowych i planów finansowych (budżetu)  w tym  osiąganie zakładanych efektów w tych obszarach,
  • spełnianie funkcji reprezentacyjnych i promowanie dobrego wizerunku hotelu.

Mile widziane będzie wcześniejsze doświadczenie zdobyte w sprzedaży, dobra znajomość lokalnego rynku hotelarskiego, doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym o standardzie 4* lub 5*.

Nasz Klient oferuje interesującą pracę, możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych w intensywnie rozwijającej się grupie hotelowej, atrakcyjne wynagrodzenie związane z uzyskiwanymi wynikami.

Miejsce pracy: / Kołobrzeg
Nr Ref.: DH/KŁ/08/2013

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w branży hotelarskiej, w tym co najmniej 2-3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika hotelu,
  • wykształcenia wyższego (preferowane na kierunkach: hotelarstwo, zarządzanie, ekonomia),
  • wysokorozwiniętych zdolności  analitycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • zaangażowania, operatywności,
  • rozwiniętych  umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • kreatywności i innowacyjności w rozwijaniu działalności hotelu,
  • dobrych umiejętności negocjacyjnych,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).