Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hoteli

Advisory Group TEST Human Resources
podkarpackie
praca stacjonarna
3039 dni temu

Naszym Klientem jest  Grupa Hoteli o wysokim standardzie zlokalizowanych w Polsce Południowej. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 5411

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość branży hotelarskiej
  • Nastawienie na osiąganie wymiernych celów i aktywne poszukiwanie możliwości maksymalizowania rentowności
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia i wdrażania strategii marketingowo-sprzedażowych oraz systemów budżetowania działalności
  • Praktyczna wiedza w zakresie kierowania zespołem, bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Zarządzanie obiektami hotelowymi
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Wdrażanie, realizacja i kontrola strategii maksymalizujących przychody wszystkich działów operacyjnych hoteli
  • Planowanie i realizacja parametrów budżetowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, mieszkanie służbowe