Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Dyrektor Handlu i Marketingu

PPHU BAŁKAN Vasko Manov
łódzkie, Piotrków Trybunalski - biuro, obszar działania: łódzkie, świętokrzyskie
praca stacjonarna
5742 dni temu

Ogłoszenie numer: 52333, z dnia 2008-11-24

Dynamicznie rozwijającą się firma branży odzieżowej poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Piotrków Trybunalski - biuro, obszar działania: łódzkie, świętokrzyskie

Nr Ref.: DH/01/2008

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • realizowanie polityki firmy oraz zarządzanie siecią sklepów w Polsce,
  • budowę oraz rozwój struktur sprzedażowo-marketingowych,
  • osiągnięcie celów sprzedażowych i finansowych wynikających ze strategii.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmie handlowej, preferowana branża tekstylna,
  • doświadczenie oraz umiejętności zarządzania dużym zespołem pracowników,
  • dobra organizacja pracy swojej oraz personelu,
  • kreatywność oraz dobra komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w renomowanej firmie,
  • wynagrodzenie stałe + premia, zależna od obrotów,
  • telefon i samochód służbowy.