Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
DYREKTOR HANDLU I MARKETINGU

REMOR S.A.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5839 dni temu

Ogłoszenie numer: 46910, z dnia 2008-07-21

REMOR S.A.

REMOR S.A. to firma zlokalizowana w miejscowości Recz w woj. zachodniopomorskim . Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z metali kolorowych i ze stali dla krajowych i zagranicznych stoczni i innych odbiorców oraz na zaopatrzenie rynku krajowego. Rada Nadzorcza „ REMOR”S.A. z siedzibą w Reczu ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja działań handlowych i marketingowych
  • Operacyjne wykonywanie działań sprzedażowych i marketingowych oraz PR
  • Uczestniczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem działu
  • Odpowiedzialność za kształt oferty firmy
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju firmy
  • Umacnianie marki firmy
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakresie sprzedaży i marketingu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka obcego
  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu(w tym umiejętność motywowania przez przykład własny)
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów, charyzma
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na cele
  • Kreatywność, zapał i energia
  • Umiejętność działania w warunkach stresu i pod presją
  • Udokumentowane sukcesy zawodowe
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się
  • Grupie Kapitałowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego
  • Do dyspozycji: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy