Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor handlowy

Micronix Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5310 dni temu

Ogłoszenie numer: 86278, z dnia 2010-01-12

Międzynarodowa firma handlowa, współpracująca ze światowymi producentami. Poszukuje osoby na stanowisko w Jeleniej Górze:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za sprzedaż w Polsce
  • przygotowywanie rocznych i okresowych planów marketingowych
  • opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży
  • analiza rynku konkurencji
  • kontakty i negocjacje z kluczowymi klientami
  • kierowanie zespołem do 10 pracowników
  • odpowiedzialność za kreowanie nowych produktów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży
  • wykształcenie wyższe lub średnie, najlepiej techniczne
  • lojalność i odpowiedzialność,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i organizacji sprzedaży
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilna i odpowiedzialna praca w międzynarodowej spółce
  • umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowania, uwzględniającym osiągnięte wyniki
  • możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • duża samodzielność w działaniu: możliwość wdrażania nowego asortymentu oraz własnych pomysłów
  • samochód firmowy, telefon, komputer