Zobacz więcej ofert pracy

DYREKTOR HANDLOWY

TG Instalacje Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5965 dni temu

Ogłoszenie numer: 46669, z dnia 2008-06-19

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje do oddziału w Bodgoszczy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Obsługa kluczowych klientów firmy
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza rynku
  • Koordynowanie prac hurtowni i pionu handlowego
  • Tworzenie oraz realizowanie planów rozwoju sieci oraz planów sprzedażowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość rynku branży instalacyjno-grzewczej lub budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Obsługa komputera, znajomość środowiska Windows,
  • Znajomość techniki sprzedaży
  • Zdolności interpersonalne i analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy,
  • Samochód służbowy.