Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Dyrektor Handlowy

Zakład Metalowo-Gumowy "METAL-GUM"
Zielona Góra
praca stacjonarna
5178 dni temu

Ogłoszenie numer: 102055, z dnia 2010-06-11

Firma produkcyjna działajaca w zakresie armatury przemysłowej WOD-KAN oraz części maszyn, CNC poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • aktywne tworzenie i uczestniczenie w realizacji strategii marketingowej i sprzedażowej Firmy
  • zarządzanie Biurem Handlowym, Biurem Obslugi Klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe /mechaniczne, ochrona środowiska/
  • doświadczenie w zdobywaniu nowych rynków zbytu
  • znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej sie Firmie
  • warunki wynagradzania do negocjacji
  • szkolenia i możliwości rozwoju własnego