Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Dyrektor Handlowy - Europa Zachodnia

IPK sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 86747, z dnia 2010-01-18

IPK jest firmą doradztwa personalnego działającą na obszarze Europy od 1991 roku. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, której produkty są znane na całym Świecie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: DHEZ-TS/12/09/praca

Opis stanowiska

- kreowanie strategii sprzedażowej, trade marketingowej i komunikacyjnej na rynkach WE; - budowanie planów sprzedaży produktów na podstawie ich cyklu życia i potrzeb rynkowych; - planowanie polityki docierania do konsumentów i klientów w głównych kanałach dystrybucji; - dbanie o efektywność i optymalność struktur handlowo-marketingowych na podległym obszarze; - kontakt z kluczowymi i klientami; - prowadzenie analizy rynku i konkurencji; - tworzenie i kontrola budżetu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (najchętniej szeroko pojęte biznesowo-ekonomiczne); - doświadczenie: min. 3-4 lata na stanowisku managerskiem w firmie ukierunkowanej na klientów B2B i B2C; - znajomość zasad sprzedaży dóbr szybko rotujących; - doświadczenie w kreowaniu polityki: dystrybucyjnej, cenowej i promocyjnej w kontekście międzynarodowym; - doświadczenie we współpracy w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynek; - znajomość zasad segmentacji rynku; - doświadczenie w kreowaniu budżetu; - doświadczenie w negocjacjach; - biegła znajomość języka niemieckiego; - bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- rozwój osobisty; - samodzielność; - atrakcyjne warunki zatrudnienia.