Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Dyrektor Generalny Spółki na Ukrainie

Sedlak & Sedlak
lubelskie, okolice Kijowa
praca stacjonarna
5394 dni temu

Ogłoszenie numer: 86488, z dnia 2010-01-12

Wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram w związku z dynamicznym rozwojem na terenie Europy Środkowo - Wschodniej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, okolice Kijowa

Nr Ref.: 43/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zarządzanie i koordynację działań Spółki na Ukrainie w celu uzyskania jej optymalnej efektywności i rentowności oraz za współpracę z centralą w Polsce.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w firmie o zasięgu międzynarodowym w strukturach handlu ze specjalizacją na rynkach wschodnich; - doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz rynku ukraińskiego oraz budowania sieci dystrybucji na rynkach wschodnich; - zdolność rozumienia i zarządzania finansowym aspektem działalności firmy; - umiejętność zarządzania procesem zmian; - bardzo wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej, umiejętność planowania i przewidywania, - biegła znajomość w mowie i piśmie języka rosyjskiego.

Oferujemy

Oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie, atrakcyjny system wynagradzania oraz narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.