Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Dyrektor Generalny Kujawsko-pomorskie
Dyrektor Generalny / Kierownik Projektów Biznesu Fotowoltaicznego (PV)

CONTROL PROCESS S.A.
kujawsko-pomorskie
dyrektor
praca stacjonarna
874 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych projektów z zakresu projektowania i budowy farm fotowoltaicznych
  • Tworzenie i rozwój długoterminowej strategii
  • Monitoring realizowanych projektów zgodnie ze specjalizacją firmy
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Wyszukiwanie, komunikacja, negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów zainteresowanych dzierżawą/sprzedażą gruntu pod budowę instalacji PV
  • Bieżąca weryfikacja realizacji postępów w realizacji strategii firmy
  • Przygotowanie dokumentów administracyjnych i komunikacja z Organami Publicznymi w celu uzyskania decyzji o przyłączeniu do sieci
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Samodzielne przygotowanie i wsparcie oddziałów w przygotowaniu ofert cenowych na wykonanie instalacji PV (na dachach lub gruntach)
  • Weryfikacja dokumentacji przetargowej, przygotowanie ostatecznych ofert
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej i projektowej
  • Koordynacja dostaw paneli fotowoltaicznych, transportu i magazynowania;
  • Motywacja i wsparcie pracowników w ich samorozwoju
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Co najmniej 10 lat doświadczenia w sektorze PV
  • Doświadczenie na stanowisku: Dyrektor Zarządzający lub Dyrektor Generalny lub Senior Project Manager lub Project Manager przez min. 5  lat w sektorze fotowoltaicznym
  • Doskonała znajomość sektora PV;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych gruntów, przygotowywaniu procedur administracyjnych w zakresie pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, przyłączenia do sieci;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu projektów do projektowania i budowy instalacji PV
  • Znajomość rynku urządzeń, produktów i elementów instalacji fotowoltaicznych;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne; umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych
  • Entuzjastyczne nastawienie i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • angielski – C1
  • Gotowość do podróży
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Zaangażowanie, inicjatywa, profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.