Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor Finansowy

Prosperbau Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław / teren kraju
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 42227, z dnia 2008-04-02

Prosperbau Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług budowlano-transportowych przy realizacji projektów drogowych i dużych prac związanych z wykopami, zagęszczeniem placów, niwelacją terenu itp.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław / teren kraju

Opis stanowiska

  • Współuczestniczenie w rozwoju i zarządzaniu firmą w Polsce, w szczególności przez odpowiedzialność za politykę finansową firmy,
  • Sugerowanie rozwiązań finansowych optymalizujących wartości wskaźników finansowych,
  • Zarządzanie podległymi działami.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Finansowego, najlepiej w firmie o profilu budowlanym (budownictwo drogowe),
  • Znajomość międzynarodowych standardów raportowania;
  • Umiejętność globalnego postrzegania procesów,
  • Charyzmatyczna osobowość, zdolność do podejmowania decyzji,
  • Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w zarządzaniu firmą,
  • Samochód służbowy.