Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Dyrektor Finansowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, województwo wielkopolskie
praca stacjonarna
6192 dni temu

Ogłoszenie numer: 36711, z dnia 2007-11-05

Naszym Klientem jest międzynarodowa produkcyjno – handlowa.

Miejsce pracy: wielkopolskie, województwo wielkopolskie

Nr Ref.: DAF/1607/07P

Opis stanowiska

- Budowa polityki finansowej firmy, odpowiedzialność za kontroling, księgowość, tresury; - Wdrażanie narzędzi zarządzania finansami firmy, - Proponowanie rozwiązań finansowych oraz metod optymalizacji prognozowanych wskaźników finansowych; - Odpowiedzialność za pracę podległych wydziałów, - Sporządzanie planów finansowych, budżetowanie, analizy finansowo – księgowe, - Sprawozdawczość i współpraca z dyrektorem finansowym grupy.

Wymagania

- Przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie produkcyjnej na stanowisku dyrektora finansowego lub podobnym, - Doświadczenie we współpracy z bankami, audytorami; - Znajomość standadrów IAS, IFRS, - Doskonała znajomość księgowości, bardzo dobra znajomość kontrolingu; - Wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub finansowe, - Doświadczenie w wykorzystywaniu systemów informatycznych klasy ERP; - Biegła znajomość j. angielskiego, - Wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy w grupie, zdolność przewidywania, skrupulatność

Oferujemy

- Szeroki zakres uprawnień i samodzielności w budowaniu procedur wewnętrznych; - Pracę w międzynarodowym środowisku, - Atrakcyjne wynagrodzenie.