Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Finansowy

Hyatt Regency Warsaw
Warszawa
praca stacjonarna
7042 dni temu

Ogłoszenie numer: 11260, z dnia 2005-05-04

Hotel Hyatt Regency Warsaw to luksusowy hotel oferujący swoim gościom pobyt w jednym z 250 pokoi wraz z doskonałą obsługą gastronomiczną.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Kierowanie działem finansowym w Hotelu Hyatt Regency Warsaw, sprawozdawczość finansowa i zarządcza wedlug standardów sieci Hyatt.

Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne min 10 lat doświadczenia w pracy w dziale finansowym pięciogwiazdkowego hotelu znajomość procedur i sprawozdawczości fin. hotelu sieciowego (znajomość procedur sieci Hyatt będzie atutem) dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego