Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Dyrektor Eksportu na Europę Południową

IPK sp. z o.o.
podkarpackie, kraje Europy Południowej + siedziba firmy: okolice Poznania
praca stacjonarna
4529 dni temu

Nasz Klient to firma o zasięgu międzynarodowym, stale rozwijająca się i wchodząca wciąż na nowe rynki. W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kraje Europy Południowej + siedziba firmy: okolice Poznania
Nr Ref.: DEP-TS/04/12/praca

Opis stanowiska:
  • udział w kreowaniu polityki sprzedaży na rynkach Europy Południowej;
  • przygotowanie i wdrożenie strategii dystrybucji na podległych rynkach;
  • zarządzanie strukturami handlowymi w Regionie Europy Południowej;
  • planowanie rozwoju sprzedaży obecnych i nowych produktów;
  • nadzór nad wdrażaniem uzgodnionych planów i realizacja założonych celów;
  • nadzór nad procesem monitorowania rynku i konkurencji;
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami;
  • reprezentowanie firmy na imprezach targowych.

Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenie wyższe; studia uzupełniające z zakresu biznesu będą dodatkowym atutem;
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale sprzedaży B2C i B2B;
  • doświadczenie w szeroko rozumianej branży produktów budowlanych lub FMCG;
  • doświadczenie oraz znajomość zasad kształtowania polityki cenowej, promocyjnej i dystrybucji na rynkach krajów Europy Południowej;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • samodzielne stanowisko zapewniające wyzwania i rozwój.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”