Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Jasło
DYREKTOR DZIAŁU

O.B.A sp.z o.o.
Jasło
praca stacjonarna
5493 dni temu

Ogłoszenie numer: 70337, z dnia 2009-07-31

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje do działu marketingowo-handlowego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska

  • Głównym zadaniem jest rozwinięcie sieci sprzedaży systemów ogrodzeń i bram z aluminium oraz siatek ogrodzeniowych;
  • obsługa klientów detalicznych i hurtowych;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych;
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych;
  • praca stacjonarna w połączeniu z wyjazdami służbowymi;
  • praca w zespole branżowym.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i oferowania produktów;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność;
  • doświadczenie;
  • umiejetność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość branży budowlanej i doświadczenie handlowe;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem.

Oferujemy

  • stałą pracę;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju;
  • wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od wyników.