Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dyrektor Działu Zakupów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6533 dni temu

Ogłoszenie numer: 24839, z dnia 2006-11-29

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern należący największych przedsiębiorstw branży wydobywczej i eksploatacji surowców mineralnych na świecie. Firma ta jest strategicznym inwestorem kilkunastu zakładów produkcyjnych w Polsce. Należą do nich kopalnie oraz zakłady przeróbcze.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: HPL/2010/06

Opis stanowiska

- rozwinięcie i wprowadzenie w życie strategii najlepszych praktyk zakupowych; - zarządzanie procesem efektywnej selekcji dostawców; - realizacja polityki kształtowania właściwych relacji z dostawcami; - realizacja celów finansowych w obszarze zaopatrzenia; - minimalizacja ryzyka zakupowego i zapewnienie długoterminowego bezpieczeństwa dostaw przy optymalnych kosztach; - zarządzanie zespołem menedżerów zakupów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (menedżer, dyrektor zaopatrzenia) w międzynarodowym koncernie; - biegła znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zakupami; - doskonałe zdolności negocjacyjne; - płynne porozumiewanie się w języku angielskim w mowie i piśmie; - bardzo dobre zdolności przywódcze, umiejętności motywowania ludzi i skutecznego komunikowania się.

Oferujemy

- bardzo odpowiedzialną rolę w międzynarodowym zespole zarządzania zakupami; - wysokie wynagrodzenie.