Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego Warszawa
Dyrektor Działu Wynajmu Maszyn Budowlanych

Agencja Konsultingowa Sedlak & Sedlak
Warszawa
praca stacjonarna
4499 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego. Na polskim rynku działa od ponad 10 lat. Zatrudnia około 500 pracowników. Nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 12/12
Zadania:
  • wyższe techniczne
  • mile widziane dodatkowe wykształcenie ekonomiczne lub menedżerskie
  • minimum 8 lat doświadczenia zawodowego
  • minimum 2 lata stażu w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej lub przemysłowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania:
  • zarządzanie podległym  zespołem (ponad 100 osób)
  • realizacja celów finansowych działu
  • prowadzenie polityki kadrowej w zarządzanym dziale
  • nadzór nad majątkiem spółki w ramach podległego działu
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • nadzór i optymalizacja kosztów w celu zapewnienia zakładanego poziomu rentowności
  • kreowanie polityki cenowej i rabatowej
  • określanie planów rozwoju rynku oraz produktu

Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet medyczny
  • pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach
  • i ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.