Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Zakupów Warszawa
Dyrektor Działu Produktów Świeżych

Carrefour Polska Sp. z o.o.
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
12 godz. temu
Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • budowanie wizerunku Carrefour jako miejsca zakupów produktów świeżych, gdzie wyróżnikami są szeroki wybór, wyjątkowa świeżość i jakość oraz dostępność;
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kategorie produktów świeżych (owoce, warzywa, mięso, ryby, piekarnia);
  • śledzenie trendów rynkowych i zmian w oczekiwaniach klientów, dopasowywanie asortymentu do potrzeb klienta ze szczególnym naciskiem na jakość i świeżość oferowanych produktów;
  • gwarantowanie realizacji celów ekonomicznych oraz stałe podnoszenie poziomu realizacji wskaźnika satysfakcji klienta NPS;
  • komunikacja i współpraca z Operacją oraz resztą działów serwisowych w ramach omnikanału;
  • współpraca z pozostałymi krajami Grupy oraz Centralą celem wdrażania jednolitej polityki transformacji żywieniowej (Act for Food);
  • tworzenie i realizacja planu marketingowego i promocyjnego dla działu;
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami;
  • nadzór nad rozwojem centrów produkcji oraz marek własnych dedykowanych produktom świeżym.
DOCENIAMY CIĘ, ZA TO, ŻE:
  • posiadasz min. 5 lat doświadczenia w dziale zakupów, w tym doświadczenie na stanowisku menedżerskim;
  • masz szeroką wiedzę związaną z kompleksowym budowaniem strategii handlowej i doborem odpowiednich narzędzi do jej realizacji względem zmieniającego się dynamicznie rynku;
  • wiesz, jak budować i realizować strategię negocjacyjną;
  • masz doskonałe umiejętności przywódcze oraz zarządzania procesem i wynikiem ekonomicznym;
  • potrafisz działać elastycznie, dopasowując strategię działania do potrzeb klientów oraz zmian na rynku;
  • znasz bardzo dobrze język angielski ( poziom min B2/C1).
MAMY DLA CIEBIE:
  • pracę w zespole, w którym cenimy zmysł handlowy,  zaangażowanie i  inicjatywę;
  • możliwość rozwoju i współpracy w międzynarodowym środowisku;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • samodzielność i decyzyjność odnośnie kreowania i wdrażania rozwiązań w powierzonym obszarze;
  • pracę w systemie hybrydowym;
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: auto służbowe, prywatną opiekę medyczną, zniżkę na zakupy w naszych sklepach, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Poznaj

Carrefour to lider wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Swoje sklepy: hipermarkety, supermarkety, sklepy dyskontowe i sklepy osiedlowe rozwija w ponad 30 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej.

Carrefour rozpoczął swoją działalność w 1959 roku. Nazwa firmy wzięła się od lokalizacji pierwszego sklepu - Carrefour (fr. "skrzyżowanie") znajdował się na skrzyżowaniu pięciu ulic. Obecnie to największy koncern handlowy w Europie, zatrudniający prawie 365 000 pracowników. W Polsce Carrefour otworzony został w 1997 roku w Łodzi. Dzisiaj istnieją trzy formaty handlowe reprezentowane przez firmę - hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe Express.