Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Wrocław
Dyrektor / Dyrektorka Departamentu Sprzedaży i Marketingu

Agencja Rozwoju Innowacji SA
Wrocław
praca stacjonarna
3831 dni temu

Ogłoszenie numer: 369014, z dnia 2014-01-20

Agencja Rozwoju Innowacji S.A. jest firmą świadczącą usługi doradczo-finansowe związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Pomagamy także w zdobywaniu środków finansowych na realizację nowych pomysłów (start-upów), które zawierają w sobie duży potencjał rozwojowy.  Specjalizujemy się w komercjalizacji wiedzy i usługach doradztwa gospodarczego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DRS

Opis stanowiska

  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych i priorytetów dla zespołu oraz nadzór nad ich realizacją
  • Kierowanie pracą Departamentu Sprzedaży i Marketingu
  • Realizowanie założeń budżetu sprzedaży
  • Rozwój sieci sprzedaży Spółki
  • Kontakt i prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami i analiza rynku i działań konkurencji
  • koordynacja działań marketingowo-promocyjnych Spółki
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty usług doradczych oraz  pozyskania finansowania dla sektora MŚP  z funduszy unijnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży
  • 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu i e-marketingu
  • Umiejętność motywowania i wsparcia pracowników w działaniu
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • konsekwencja w osiąganiu celów
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność negocjowania
  • umiejętność badania i analizy rynku
  • Udokumentowane i poparte sukcesami min. dwuletnie  doświadczenie w sprzedaży usług doradczych związanych pozyskiwaniem finansowania z funduszami UE (dodatkowy atut)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy i kształtowanie jej wizerunku
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.