Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor ds. Zakupów - Daleki Wschód

ONTIME RECRUITMENT Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5544 dni temu

Ogłoszenie numer: 71594, z dnia 2009-07-14

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się spółki, dystrybuującej produkty techniczne, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DZ/LB

Opis stanowiska

- Tworzenie strategii zakupowej. - Realizacja założeń strategii Działu Marketingu oraz firmy w zakresie zakupów. - Organizacja pracy Działu Zakupów. - Kreowanie i wdrażanie usprawnień procesu zakupów. - Analiza rynku dostawców krajowych i zagranicznych. - Poszukiwanie i aktywny udział w procesie pozyskiwania nowych dostawców. - Nadzór nad analizami ofert od dostawców. - Prowadzenie negocjacji i odpowiedzialność za warunki handlowe. - Monitowanie i prowadzenie działań zapewniających terminową realizację dostaw; - Weryfikacja dostaw pod kątem umów z dostawcami (cena, termin płatności, koszty dostawy); - Inicjowanie i nadzór nad realizacją działań korygujących na podstawie informacji od kierowników kategorii dotyczących problemów produktowych - Aktywne uczestnictwo w imprezach promocyjnych, targowych, wystawienniczych; - Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz ocenę i weryfikację realizacji zadań powierzonych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - Min. 5 lat pracy na stanowisku menadżerskim w Dziale Zakupów - Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych, w tym z partnerami z krajów Dalekiego Wschodu ze szczególnym uwzględnieniem Chin, - Biegła znajomość języka angielskiego - Wysoka kultura osobista i świadomość różnić kulturowych, - Planowanie strategiczne i zdolność analizy i wnioskowania - Doświadczenie w budowaniu zespołów, - Rozwinięte zdolności organizacyjne,

Oferujemy

- Pracę pełną wyzwań managerskich w środowisku międzynarodowym - Stosowny pakiet szkoleń - Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)