Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Dyrektor ds. Technicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
zachodniopomorskie, region północnej Polski
praca stacjonarna
6401 dni temu

Ogłoszenie numer: 28333, z dnia 2007-04-11

Naszym Klientem jest prężnie działająca firma z branży budowlanej o wieloletniej tradycji.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, region północnej Polski

Nr Ref.: TEC/2103/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontrola realizacji robót budowlanych na budowach; - Odpowiedzialność za roczne planowanie produkcji; - Nadzorowanie pracy podległych kierowników i pracy biura; - Monitorowanie rynku regionalnego-budowlanego; - Pozyskiwanie nowych inwestorów.

Wymagania

- min. 5 letnie doświadczenie na podobnym kierowniczym stanowisku w branży budowlanej; - wykształcenie wyższe budowlane; - znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (wykorzystywany do rozmów z klientami); - uprawnienia budowlane; - bardzo dobra obsługa komputera; - doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem; - dyspozycyjność; - ambicja, zdecydowanie i energiczność w działaniu; - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne; - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość pracy w stabilnej firmie; - duża samodzielność w działaniu; - samochód, telefon, laptop.