Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor ds Sprzedaży

Riset
Warszawa
praca stacjonarna
5663 dni temu

Ogłoszenie numer: 53346, z dnia 2009-02-12

Riset

RISET posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiązań informatycznych opartych na tych urządzeniach. Riset jest także wyłącznym dystrybutorem urządzeń introligatorskich marek Uchida,Powis Parker,FKS.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę zespołu, rekrutację, sprzedaż a zwłaszcza za:
  • realizację planów sprzedażowych
  • analizę rynku w zakresie potencjalnych klientów i ich aktywne pozyskanie
  • negocjacje umów oraz nadzór nad ich realizacją
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • identyfikowanie potrzeb zespołu
  • definiowanie i wdrażanie potrzeb rozwojowych
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • stała współpraca, raportowanie do zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tym kierowanie zespołem
  • Kreatywność ukierunkowana na wynik
  • Profesjonalizm i optymizm
  • Samodzielność, inicjatywa oraz konsekwencja w działaniu
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejetność pracy indywidualnej, duża samodyscyplina oraz zaangażowanie w realizacji misji firmy

Oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • Wysokie premie handlowe adekwane do osiąganych wyników
  • Dużą swobodę w zakresie prowadzonych działań
  • Niezbędne narzędzia pracy ( SAMOCHÓD, TEL KOM, LAPTOP)
  • Duże możliwości rozwoju
  • Szkolenia produktowe za granicą
  • Interesujacą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku