Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Dyrektor ds. sprzedaży

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 37341, z dnia 2007-12-06

Firma SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PHSP/SP/Poz

Opis stanowiska

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pozyskiwanie nowych klientów na obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw i inne usługi biura rachunkowego oraz Agencji Pracy Tymaczasowej. Ponadto opieka nad stałymi klientami firmy, negocjacje handlowe, sporządzanie raportów i umów.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą, mile widziane w biurze rachunkowym lub agencji pracy tymczasowej • Znajomość zagadnień spraw kadrowych • Znajomość aktualnych zagadnień prawa pracy • Doświadczenie w handlu • Umiejętności negocjacyjne • Komunikatywność i duża motywacja do pracy • Kreatywność

Oferujemy

• Umowa na stałe po okresie próbnym • Samodzielność • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem premiowym • Praca w młodym zespole • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy