Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Skwierzyna
Dyrektor ds. sprzedaży

Job Impulse Slovakia
Skwierzyna
praca stacjonarna
4832 dni temu

Ogłoszenie numer: 148156, z dnia 2011-05-24

Naszym klientem jest firma z branży elektrotechnicznej. W okresie swojego 94 letniego istnienia wyspecjalizował się w konstruowaniu, budowie i dystrybucji wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. Firma jest częścią korporacji, która na całym świecie zatrudnia ponad ponad 6000 pracowników w 30 zakładach

Miejsce pracy: Skwierzyna

Opis stanowiska

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, klientów, działań konkurencji i wyników własnego produktu
  • management własnego zespołu, prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacje na targach, organizacja targów, kompleksową obsługą wystaw i targów, prowadzenie konferencji
  • tworzenie polityki handlowej sektora i realizacja jej założeń
  • odpowiedzialność za wyniki sektora sprzedaży
  • dostosowanie oferty handlowej do potrzeb rynku

Wymagania

  • przynajmniej dwa-trzy lata doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego, pozycja sales executive/key account managera/ business development managera/ kierownika ds. sprzedaży, następnie regionalnego kierownika ds. sprzedaży lub dyrektora ds. kluczowych klientów
  • wysoka komunikatywność
  • osobowość lidera
  • bardzo dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Home office jest możliwy
  • premia zależna od wyników sprzedawcy i całego zespołu, bonusy
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • szkolenia

Wynagrodzenie

Od 9000 do 10000 PLN