Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dyrektor ds. Sprzedaży

EUSKARRI Basque Business Platform
Wrocław
praca stacjonarna
5011 dni temu

Ogłoszenie numer: 123779, z dnia 2010-11-25

Firma hiszpańska produkująca części z metalu dla sektora motoryzacji poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kontakty z klientami już pozyskanymi w Polsce
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Kierowanie sprzedażą firmy na polskim rynku.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie związane z sektorem motoryzacji
  • Wykształcenie związane z inżynierią, handlem lub motoryzacją
  • Duża zdolność do samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjną posadę w zagranicznej, rozwijającej się firmie oraz duże możliwości rozwoju
  • Kandydat będzie odpowiedzialny za sprzedaż w hiszpańskiej firmie w Polsce, informując o niej bezpośrednio Zarządowi w Hiszpanii.